Witamy w HomePro

Sprzedaż nieruchomości deweloperskich to HomePro!

HomePro powstało z myślą o deweloperach i ich klientach. W przypadku tych pierwszych, tworzymy rozwiązania, które pozwolą deweloperom oszczędzić czas i energię. Tak aby mogli skupić się na realizacji swoich inwestycji, bez potrzeby organizacji i prowadzeniu biura sprzedaży. Ty masz nieruchomość a my mamy rozwiązania. Poprowadzimy za Ciebie sprzedaż nieruchomości z Twojej inwestycji deweloperskiej. Tak więc, HomePro jest dla Was!

Jeśli jesteście Państwo deweloperem, zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług polegających na organizacji dla Waszej inwestycji biura sprzedaży i obsługi klientów. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

sprzedaż nieruchomości

Najlepsza oferta nieruchomości deweloperskich to HomePro!

Z kolei dla tych którzy marzą o własnym nowym lokum lub chcą nabyć nową nieruchomość na cele inwestycyjne mamy ofertę powierzchni mieszkalnych i apartamentowych w nowych inwestycjach deweloperskich. Nieruchomości, czy to mieszkania, domy czy apartamenty w condohotelach zawsze zyskują na wartości. I są trwałym sposobem na zabezpieczenie wartości swoich pieniędzy. A jak mówi klasyk „Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj„. Szczególnie, że ceny polskich nieruchomości są wciąż relatywnie niskie w stosunku do cen w zachodniej Europie. Co oznacza, że będą systematycznie w tym kierunku zmierzać. Prowadzimy sprzedaż nieruchomości deweloperskich, po to żebyście mieli wybór. HomePro jest dla Was!

Czekamy na Was w HomePro!

HomePro Eksperci od Nieruchomości Premium

ul. Strzelecka 17/8

70-381 Szczecin

Email: biuro@homepro.pl

Telefon: + 48 600 240 824 +48 604 424 440