Inwestycje deweloperskie zrealizowane

HomePro ma na swym koncie zrealizowane inwestycje deweloperskie. Uczestniczyliśmy i z sukcesem zrealizowaliśmy szereg projektów deweloperskich i apartamentowych. Był to udział zarówno w zakresie pozyskania dla nich finansowania jak i sprzedaży powierzchni mieszkaniowych i apartamentowych.

Poniżej przedstawiamy niektóre inwestycje deweloperskie przy których uczestniczyliśmy:


HomePro powstało z myślą o deweloperach i ich klientach. W przypadku tych pierwszych, tworzymy rozwiązania, które pozwolą deweloperom oszczędzić czas i energię. Tak aby mogli skupić się na realizacji swoich inwestycji, bez potrzeby organizacji i prowadzeniu biura sprzedaży na prowadzone przez Państwa inwestycje deweloperskie. Dlatego, jeśli mają Państwo nieruchomość na sprzedaż, my mamy rozwiązania dla Państwa.

W HomePro tworzymy rozwiązania dla deweloperów polegające na organizacji i obsłudze biura sprzedaży, marketingu, pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Takie biuro sprzedaży to nasze działania począwszy od przygotowania dokumentacji dla klientów. A także ich pełną obsługę czyli sprzedaż powierzchni w Waszej inwestycji deweloperskiej. Ponieważ, dzięki temu możecie skupić się na budowie, i nie tracić czasu i energii na organizację i obsługę biura sprzedaży. Wy budujecie, a my zapewnimy Państwu outsourcingową usługę pozwalającą na oszczędność środków i czasu. Bo HomePro jest a Was!

Dlatego, jeśli jesteście Państwo deweloperem, zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług polegających na organizacji dla Waszej inwestycji biura sprzedaży i obsługi klientów. Ponieważ, do inwestycji, które wspieramy, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Dlatego właśnie, zapraszamy do współpracy z HomePro!

HomePro Eksperci od Nieruchomości Premium

ul. Strzelecka 17/8

70-381 Szczecin

email: biuro@homepro.pl

tel. +48 600-240-824 +48 604 42 44 40