Biuro sprzedaży dla deweloperów

Jeśli deweloper chce posiadać profesjonalną obsługę klientów potrzebuje biura sprzedaży, które nie tylko będzie pozyskiwać nabywców swoich mieszkań czy apartamentów, ale również prowadzić ich obsługę w trakcie całego procesu inwestycyjnego. Począwszy od przygotowania dokumentacji przygotowawczej i sprzedażowej (umów rezerwacyjnych, przedwstępnych i ostatecznych, harmonogramów płatności, prospektu informacyjnego itp.) aż do momentu pełnej komercjalizacji inwestycji tj. sprzedaży całej powierzchni powstałej w ramach inwestycji deweloperskiej.

Żeby móc skupić się na budowie, i nie tracić czasu i energii na organizację i obsługę biura sprzedaży można to oddać to w ręce profesjonalnej firmy outsourcingowej.

Przygotowanie dokumentacji dla deweloperów

Nie da się zorganizować skutecznego biura sprzedaży bez odpowiedniej dokumentacji. Dlatego tak ważne jest przygotowanie całości dokumentacji związanej z inwestycją, w tym projektów umów związanych ze sprzedażą tj. rezerwacyjnej, przedwstępnej, ostatecznej umowy sprzedaży, a w przypadku inwestycji mieszkaniowej podlegającej tzw. ustawie deweloperskiej – również przygotowanie prospektu informacyjnego i całej dokumentacji wymaganej przez banku do prowadzenia rachunku powierniczego dla deweloperów.

dla deweloperów

Reklama inwestycji deweloperskiej

Realizacja reklamy i promocji inwestycji to bardzo ważny obszar dzięki któremu pozyskuje się nabywców powierzchni mieszkalnych realizowanych inwestycjach. Reklama internetowa czy banerowa to istotna część promocji dewelopera i jego inwestycji aby potencjalni klienci mogli się z nią zapoznać i zainteresować kupnem lokali.

Pozyskanie klientów dla deweloperów i ich obsługa

Pozyskanie klienta dla deweloperów to pierwszy etap a drugi, niemniej ważny to jego obsługa. W takim przypadku niezbędna jest całościowa obsługa klientów inwestycji tj. rozmowy, spotkania, przygotowywanie umów, podpisywaniu umów z klientami czy np. koordynowanie zmian lokalowych, oraz udział w odbiorach lokali.

HomePro Eksperci od Nieruchomości Premium – zaufanie i skuteczność!

Cytat od HomePro na dziś

T. Harv Eker: „Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj”.

Dlaczego kupuj i dlaczego z HomePro? Bo nieruchomości w dłuższej perspektywie czasu zawsze zyskują na wartości i są trwałym sposobem na zabezpieczenie wartości swoich pieniędzy. Szczególnie, że ceny polskich nieruchomości są wciąż relatywnie niskie w stosunku do cen w zachodniej Europie i będą systematycznie w tym kierunku zmierzać.

A zatem kupuj nieruchomości w HomePro! 🙂

HomePro
HomePro